Dzięki Naszej współpracy z VOICENET SA

Uruchamiamy ...

Światłowód w Gminach Podkarpacia !!!

Odoo • Text and Image
Odoo - Przykład 3 na 3 kolumny

Internet światłowodowy i GSM

Zapewniamy dostęp do internetu na terenie całej Polski w różnych technologiach. Sprawdź ofertę internetu światłowodowego o przepustowości do 600 Mb/s, internet na łączu telefonicznym o przepustowości do 20Mb/s, internet mobilny z pakietem danych do 100GB oraz internet radiowy na terenie Podkarpacia.

Odoo - Przykład 3 na 3 kolumny

Telewizja Interaktywna IPTV

Teraz możesz korzystać z telewizji IPTV od Voice Net w całej Polsce. Podpisując z Nami umowę udostępnimy IPTV na każdym łączu. Spośród taryf tv, będziesz mógł wybrać najbardziej optymalną taryfę do Twoich potrzeb. Atrakcyjne  pakiety sprawią, że zapewnią długie oglądanie nowości na każdym łączu internetowym.

Odoo - Przykład 3 na 3 kolumny

Telefonia IP oraz GSM

Teraz możesz korzystać z telefonu od Voice Net w całej Polsce. Podpisując z nami umowę numer telefonu nie ulegnie zmianie. Spośród taryf, będziesz mógł wybrać najbardziej optymalną taryfę do Twoich potrzeb. Atrakcyjne stawki za połączenia sprawią, że nawet długie rozmowy nie będą dużym obciążeniem dla Ciebie.

Dowiedz się więcej

Premium Mobile GSM

Zapraszamy do naszego salonu w Korczynie aby zapoznać się z ofertą Freedom 1, 2, 3 na telefonię komórkową z abonamentem Jedynie na 1 miesiąc !!! Umowa GSM na ile chcesz ...